AND THE WINNER IS? FRITURE DE BREDEWEG


 

 

 

 

 

 

 


Friture de Bredeweg heeft de sponsorloterij gewonnen en wordt voor het seizoen 2018-2019 de nieuwe sponsor van ons eerste mannen elftal. Gisteren tijdens de seizoensopening heeft de vrijwilliger van het jaar Peter Schroots Friture de Bredeweg als winnaar getrokken. Dit gebeurde allemaal onder het toeziend oog van notaris J.M. Houben van MHK Notarissen uit Weert.

Naast Friture de Bredeweg hebben de volgende bedrijven meegedaan:

 • OolderVeste.nl
 • Simons Steigerbouw
 • Kapsalon Janssen
 • Cabolett Hoveniers
 • Van Tuijl Beheer & Vastgoed
 • Damen Makelaardij
 • Groba
 • Café Le Journal
 • Café Sevilla
 • TCM Elektrotechniek
 • Domifence
 • Walenbergh Schilderwerken
 • Leon Simons Timmerwerken
 • Verkoulen Installatiebedrijf
 • Volvo Rutten Roermond
 • Aannemersbedrijf J. Metsemakers.

Simons Steigerbouw en Aannemersbedrijf J. Metsemakers deden zelfs met twee loten mee. De sponsorloterij wordt mede mogelijk gemaakt door Posno Sport en MH Roadstyling. Net als vorig seizoen is ook dit seizoen het maximale aantal van 20 loten van € 250,- verkocht. Een geweldig succes. De winnaar gefeliciteerd, de andere sponsoren hartelijk dank voor het meedoen!

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap