And the winner is? Glasreparatiebedrijf Koolen

And the winner is? Glasreparatiebedrijf Koolen

Glasreparatiebedrijf Koolen heeft de sponsorloterij gewonnen en wordt voor het seizoen 2017-2018 de nieuwe sponsor van ons eerste mannen elftal. Gisteren tijdens de seizoensopening heeft de aanvoerder van het eerste mannen elftal Max Huybregts Glasreparatiebedrijf Koolen als winnaar getrokken. Dit gebeurde allemaal onder het toeziend oog van notaris J.M. Houben van MHK Notarissen uit Weert.

Naast Glasreparatiebedrijf Koolen hebben de volgende bedrijven meegedaan:

 • OolderVeste.nl,
 • Simons Steigerbouw,
 • Kapsalon Janssen,
 • Cabolett Hoveniers,
 • Van Tuijl Beheer & Vastgoed,
 • Conhof Financieel,
 • Friture de Bredeweg,
 • Damen Makelaardij,
 • Groba,
 • Café Le Journal,
 • Café Sevilla,
 • TCM Elektrotechniek ,
 • Domifence,
 • Dutchsunergy,
 • Riool ontstopping service Limburg,
 • ABS Autoherstel Peter Brouwers
 • Aannemersbedrijf J. Metsemakers.

Laatstgenoemde deed zelfs mee met twee loten. Selder Schildersbedrijf, de winnaar van vorig jaar, heeft wel meegedaan maar buiten mededinging. Dit seizoen is het maximale aantal van 20 loten van € 250,- verkocht. Een geweldig succes. De winnaar gefeliciteerd, de andere sponsoren hartelijk dank voor het meedoen!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap