Balletje trappen bij SVC2000? Natuurlijk!!!

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Open club-gedachte

Wij zijn groot voorstander van de “Open club”-gedachte. Spelende jeugd kan beter op ons sportpark zijn dan dat ze op straat rond hangen of te veel achter hun computer zitten. We spelen daarbij in op het overheidsbeleid dat sport en bewegen stimuleert. SVC2000 is hierin dus helder: jeugd is welkom, ervan uitgaande dat ze alleen komen om te voetballen, geen kattenkwaad uithalen of rommel achterlaten en netjes omgaan met onze spullen.

Waar mag ik voetballen?

Kom je een balletje trappen, gebruik dan het trainingsveld en veld 4! Tijdens de zomerstop (juni-augustus) is vanwege het onderhoud alleen veld 4 beschikbaar.

Weghalen hangslot

Met de gemeente zijn we in overleg om het hangslot van de draaipoort te halen zodat de jeugd ook het sportpark op kan als onze hekken gesloten zijn. Zodra we hier duidelijkheid over hebben laten we dat weten.

Deel dit artikel:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap