Cabollet Hoveniers ook in 2020-2021 shirtsponsor mannen 1

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Corona heeft gezorgd voor een abrupt einde van het amateur voetbalseizoen. Met nog bijna een halve competitie voor ons werd besloten om de lopende competitie te schrappen. Hierdoor is de aandacht voor zowel de winnaar van de sponsorloterij van afgelopen seizoen, Cabollet Hoveniers, als ook de overige deelnemers beperkt geweest. Daarom hebben we besloten om voor het seizoen 2020 – 2021 geen nieuwe sponsorloterij te organiseren maar de deelnemers aan de afgelopen editie ook komend seizoen in het zonnetje te zetten. Een kleine blijk van waardering in deze moeilijke en onzekere tijden voor de steun die wij als vereniging ieder jaar krijgen van deelnemers aan de sponsorloterij.

Deelnemers sponsorloterij 2019 – 2020

Share via
Copy link
Powered by Social Snap