Eric Huijnen op 57 jarige leeftijd overleden

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Vol ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van Eric Huijnen. Eric was onderdeel van de club als speler van Swift en als verzorger van o.a. het eerste elftal van zowel heren als dames van SVC2000. Hij stond bekend als een gepassioneerde, aardige man met het hart op de juiste plek. Eric is overleden in de leeftijd van 57 jaar.

We wensen Maikel, Anja, familie en vrienden ontzettend veel sterkte toe.

Bestuur en leden van SVC2000.

BEN JIJ OOK VOLGEND SEIZOEN
ONDERDEEL VAN DE SVC2000 FAMILIE? 💙💛

Hey jeugdspeler, heb jij je al ingeschreven voor het nieuwe seizoen? Nog niet, doe dat dan nu direct! Klik op de knop hieronder om je inschrijving te voltooien.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap