Feliciteer de speelsters en begeleiding Vrouwen 1 met hun kampioenschap

Feliciteer de speelsters en begeleiding Vrouwen 1 met hun kampioenschap

Kom aanstaande zondag de speelsters en begeleiding van Vrouwen 1 feliciteren met het behalen van het kampioenschap in de 3e klasse E! Na de wedstrijd van mannen 1 tegen Asenray worden de speelsters en begeleiding in het zonnetje gezet en kun je ze vervolgens feliciteren. Deze zondag is ook de traditionele seizoenafsluiting met naast de derby van Mannen 1 tegen Asenray (de wedstrijd begint om 14.30 uur) verschillende andere activiteiten zoals een tombola met leuke prijzen, een barbecue, verschillende spellen voor iedereen en de opwachting van de speler van de week. Kortom een leuke zondag als afsluiting van een mooi voetbalseizoen.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap