FUTBAL. De voetbalacademy van Midden Limburg

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

In samenwerking met SVC2000 start FUTBAL. met gratis voetbalclinics speciaal voor SVC2000 jeugdspelers van 6 t/m 12 jaar. De FUTBAL. academy staat onder leiding van Ricardo Wassenberg & Rachid Moesant, zelf actief bij SVC2000 als hoofdtrainer en speler.

“EVERYONE HAS TALENT”, is de visie van FUTBAL. Je bent namelijk meer getalenteerd dan je weet en in staat tot meer dan je denkt.’ Door gediplomeerde en gemotiveerde trainers wilt FUTBAL. spelers beter maken en samen kijken naar waar je mogelijkheden en uitdagingen liggen.

Gratis voetbalclinic

Via de website www.futbal.nl/inschrijven-gratis-clinic/ kun je je voorkeurskeuze maken welke dag en tijdstip je wilt deelnemen aan de gratis clinic. Geef je tijdig op want VOL=VOL. De keuzes van de gratis clinic zijn:

  • Woensdag 13 mei 6 t/m 12 jaar clinic – 14:00 t/m 15:15
  • Woensdag 13 mei 6 t/m 12 jaar clinic – 15:45 t/m 17:00
  • Zondag 17 mei 6 t/m 12 jaar clinic – 10:00 t/m 11:15
  • Zondag 17 mei 6 t/m 12 jaar clinic – 11:45 t/m 13:00

Extra trainingen 

Tevens geeft FUTBAL. de extra mogelijkheid om te trainen tot de zomervakantie. Elke woensdagmiddag en zondagmorgen zal FUTBAL. op de velden van SVC2000 te vinden zijn om gemotiveerde kids te trainen. Er zijn 2 mogelijkheden: een pakket van 7 trainingen of 15 trainingen. Alle info staat op de site www.futbal.nl.

Vanwege COVID-19 zullen we ons strik houden aan de regels” Protocol verantwoord sporten kinderen t/m 12 jaar en jeugd 13 t/m 18 jaar”. Indien u zich heeft aangemeld voor de gratis clinic of 1 van onze pakketten, krijgt u eerst een bevestigingsmail dan pas is de inschrijving definitief. WEES ER SNEL BIJ VOL=VOL

Alvast veel voetbalplezier

Share via
Copy link
Powered by Social Snap