Hans Smeets (56) – Overleden

Hans Smeets (56) – Overleden

Op 20 oktober 2017 is Hans Smeets overleden. Hans was al decennia lang lid van SVC2000 en het vroegere S.V. Victoria.  Hij was tot hij ziek werd nog altijd actief als voetballer in de 35+ competitie op zondag. Ter nagedachtenis aan Hans heeft het eerste mannen elftal afgelopen zondag in de competitiewedstrijd tegen BEVO 1 met rouwbanden gespeeld en werd er voor de wedstrijd een minuut stilte in acht genomen.

Wij wensen zijn hele familie veel sterkte toe in de komende tijd.

Bestuur en leden SVC2000

Afscheid nemen

De afscheidsdienst is op donderdag 26 oktober a.s. om 15.30 uur in de aula van crematorium Tussen de Bergen te Roermond. Afscheid nemen kan in het uitvaartcentrum van DELA, Kitskensdal te Roermond op de volgende tijden:

  • Zondag van 14.00 – 14.45 uur
  • Maandag, dinsdag en woensdag van 18.45 tot 19.30 uur.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap