Help SVC2000 een voetbalkooi te realiseren!

Vanaf 15 september 2018 start De Grote Clubactie weer en ook dit jaar doet SVC2000 weer mee. Net zoals vorig jaar willen we geld ophalen voor het realiseren van een voetbalkooi op ons sportpark. Zonder de hulp van onze leden gaat het ons zeker niet lukken om dit doel te bereiken.

Daarom willen we aan al onze leden vragen om zich dit jaar volledig in te zetten voor De Grote Clubactie zodat we een mooi bedrag kunnen ophalen. Al onze leden zullen binnenkort een boekje krijgen waarmee ze loten kunnen verkopen. Naast het boekje zal er ook een informatiebrief bijzitten met spelregels. Hieronder staan enkele spelregels:

  • Ieder lot kost 3 euro;
  • SVC2000 geeft jouw 50 eurocent voor elk lot die je verkoopt;
  • De top 3 verkopers van SVC2000 krijgen een leuke prijs;
  • Door mee te doen maak je ook nog kans op andere vette prijzen;     <- Alleen jeugd
  • Loten zijn ook online verkrijgbaar! (https://clubactie.nl/actie/SVC2000)

Voor meer informatie over De Grote Clubactie hebben we de verschillende informatiebrieven online gezet, je kunt ze hier downloaden.


Share via
Copy link
Powered by Social Snap