Huldiging kampioenen onder het motto: “WIJ ZIJN ALLEMAAL KAMPIOEN!”

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Komende zaterdag 14 december worden de jeugdteams die binnen de diverse KNVB-competities, waar ranglijsten van bijgehouden worden en kampioen zijn geworden, gehuldigd. Vanaf 12.00 uur is iedereen in de kantine van SVC2000 welkom om deze teams te komen feliciteren.

Binnen de totale jeugdopleiding zien wij over de gehele lijn een stijging van kwaliteit van zowel het kader alsook de spelers en speelsters. In dat opzicht is dus IEDEREEN KAMPIOEN. Winnen is leuk. Als je alles wint ben je kampioen. Winst boeken is vaak ondergeschikt maar minstens net zo belangrijk. Net als het hebben van plezier. Complimenten en dank aan iedereen die daar op wat voor wijze dan ook een rol in heeft gespeeld.

Hopelijk mogen we zaterdag veel mensen begroeten.

👋👋👋

Share via
Copy link
Powered by Social Snap