In gesprek met het bestuur

In gesprek met het bestuur

In gesprek met het bestuur

Heb je een vraag aan het bestuur, heb je een goed idee waar de vereniging iets mee kan, zit je iets dwars over de gang van zaken binnen de vereniging, of ben je het ergens niet mee eens, kom dan naar één van de inloopmomenten die het bestuur organiseert. Tijdens de inloopmomenten zijn er steeds twee bestuursleden aanwezig waarmee je in gesprek kunt gaan. De samenstelling wisselt. De data en tijdstippen van de inloopmomenten vindt je terug in de agenda op de website en onder aan deze pagina. Op beide plekken staat ook wie er op dat moment namens het bestuur aanwezig is.

Inloopmomenten

DatumAanwezige bestuursledenLocatie
Woensdag 27-02John Duisters & Miranda JanssenBestuurskamer
Donderdag 28-03Bart Knoops & Jo StrousBestuurskamer
Vrijdag 12-04John Duisters & Bart KnoopsBestuurskamer
Zaterdag 11-05Francine van Megen & Arno BendermacherBestuurskamer
Maandag 03-06Ruud Beurskens & Jo StrousBestuurskamer

Share via
Copy link
Powered by Social Snap