IN MEMORIAM – MART WERSON

Heeft u vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Zaterdagochtend 4 mei bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van ons erelid, de heer Mart Werson. Mart was meer dan 72 jaar lid van onze vereniging en verdiende zijn sporen bij het voormalige Swift’36, in de vijftiger en zestiger jaren als speler en daarna als penningmeester en secretaris in het bestuur.

Na de fusie in 2000 tussen Swift’36 en S.V.Victoria bleef Mart zijn vereniging trouw. Hij onderhield met belangstelling oude Swift’36-contacten en volgde de verrichtingen van SVC2000 op de voet. Kort geleden bezocht hij samen met zijn vrouw Joke nog een thuiswedstrijd van het eerste mannenteam. Afgelopen week nog toonde hij zich zichtbaar ingenomen met het kampioenschap van dit team en de terugkeer in de 3e klasse van de KNVB competitie.

Mart Werson, een verenigingsman met hart en nieren! Hij werd 86 jaar. Met veel respect en dankbaarheid kijken we terug op het leven van deze voetbalvriend en zijn grote betrokkenheid en verdiensten voor onze vereniging.

Bestuur SVC200

Share via
Copy link
Powered by Social Snap