Informatie ledenvergadering 2017

Informatie ledenvergadering 2017

Beste leden,

Vrijdag 8 december a.s. zal om 20:30 de jaarlijkse ledenvergadering plaatsvinden binnen SVC2000. Aangzien ieder lid welkom is bij deze vergadering willen we hierbij de volgende documenten communiceren zodat jullie deze alvast kunnen inzien:

 

Tijdens de vergadering zal de agenda leidend zijn, echter kunnen er nog vooraf extra agendapunten worden ingebracht door jullie, de leden. Dus heb je een onderwerp waar jij van denkt dat dit nog behandeld moet worden tijdens deze vergadering, dan kun je dit aangeven aan het begin van de vergadering.

Verder is het jaarverslag een terugblik per commissie en de werkzaamheden daarbinnen van het afgelopen jaar is gebeurd binnen de vereniging.

Hopelijk tot dan!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap