Informatie ledenvergadering 2018

Over 2 weken is het zover, dan zal bij SVC2000 de algemene ledenvergadering (ALV) plaatsvinden. Ieder lid is welkom om deze vergadering bij te wonen. Kun je niet? meld je dan af via mail of de Voetbal.nl app.

Zoals ieder jaar leveren wij een aantal documenten aan die je zelf kunt uitprinten om mee te nemen naar deze vergadering. Dit jaar zijn dit het verslag van de ALV van vorig jaar, het jaarverslag van het seizoen 2017-2018 en de agendapunten van deze aanstaande ledenvergadering. Download de bestanden hier:

 

BEN JIJ OOK VOLGEND SEIZOEN
ONDERDEEL VAN DE SVC2000 FAMILIE? 💙💛

Hey jeugdspeler, heb jij je al ingeschreven voor het nieuwe seizoen? Nog niet, doe dat dan nu direct! Klik op de knop hieronder om je inschrijving te voltooien.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap