Jeugdkamp 2022: een succes!

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Afgelopen donderdag en vrijdag (26 & 27 mei) vond het jeugdkamp plaats bij SVC2000. Tijdens Hemelvaart was er op Sportpark De Wijher van alles te doen voor een groep van 35 jeugdleden. Van onderlinge toernooien in de middag tot een kampvuur in de avond – twee dagen lang en gezellig bezig zijn.

📸 Tijdens het kamp zijn er enkele foto’s gemaakt. Deze zijn in te zien door op de link hieronder te klikken: bit.ly/3GsFcLo

Het waren twee gezellige dagen! Niet alleen voor de kinderen, maar ook voor de organisatie. Een speciale dank aan 𝗗𝗲𝗰𝗮𝘁𝗵𝗹𝗼𝗻, 𝗦𝗽𝗿𝗶𝗻𝗴𝘇𝗲 𝗦𝗽𝗿𝗶𝗻𝗴𝗸𝘂𝘀𝘀𝗲𝗻 𝗩𝗲𝗿𝗵𝘂𝘂𝗿, 𝗣𝗢𝗦𝗡𝗢𝗦𝗣𝗢𝗥𝗧 en 𝗔𝘀𝗰𝗼𝗻 𝗔𝘂𝘁𝗼𝗺𝗮𝘁𝗶𝘀𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴 (Remi Janssen) voor hun bijdrage door het faciliteren van ballen, springkussens, prijzen en medailles. 👍

Bedankt iedereen en tot volgend jaar! 👋

Share via
Copy link
Powered by Social Snap