Jubilarissen in het zonnetje gezet

Jubilarissen in het zonnetje gezet

Tijdens de nieuwjaarsinstuif van afgelopen zaterdag zijn er 7 jubilarissen in het zonnetje gezet. In een gezellig drukke kantine werden Frans van de Werf, Marcel Paulussen en Patrick van Duynen geëerd voor hun 25 jarig lidmaatschap van de vereniging.

Voor ruim 40 jarig lidmaatschap werden vervolgens Ron Wouters en Ronald Vorage op het podium gevraagd. Als laatste waren Bert van de Port met 50 jarig lidmaatschap en Jos Cox met een lidmaatschap van maar liefst 60 jaar aan de beurt om in het zonnetje gezet te worden. Alle jubilarissen werd gevraagd naar hun herinneringen aan de Swift of Victoria tijd met een aantal leuke verhalen uit de oude doos tot gevolg.

Daarnaast zijn ook Ron Claessens, Nick Marlow en Aaron de Koning inmiddels alweer 25 jaar lid. Ze konden echter niet aanwezig zijn bij de nieuwjaarsinstuif maar verdienen uiteraard wel een vermelding.

Jubilarissen bedankt voor jullie trouwe lidmaatschap en steun aan K.S.V. Swift of S.V. Victoria en nu SVC2000.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap