Kijk de WK Finale in de kantine van SVC2000

Heeft u vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Oranje naar de finale!

De oranje leeuwinnen hebben de finale bereikt van het WK vrouwenvoetbal. Het team van coach Sarina Wiegman heeft ook de halve finale gewonnen van Zweden waardoor ze zondag tegen de Verenigde Staten zullen gaan spelen om de eindstrijd. Deze wedstrijd zal gespeeld worden in Lyon en zal beginnen om 17:00 uur.

Kom jij kijken in de kantine?

Tijdens een van de poulewedstrijden zijn we met 50 dames richting Valanciennes gereden om daar de wedstrijd Nederland – Kameroen te bezoeken. Dit was een groot succes, de Leeuwinnen wonnen deze wedstrijd met 3-1. Na afloop was het team ook nog eens zeker van de volgende ronde op het WK.

We zouden natuurlijk heel graag bij de finale zijn om ze opnieuw aan te moedigen, maar Lyon is voor ons net iets te ver! Daarom hebben we besloten om de kantine open te doen voor de finale. Zodat we met z’n alle op het grote scherm de wedstrijd kunnen kijken.

Vanaf 16:30 uur zal de kantine zondag geopend zijn en om 17:00 beginnen we dan met de wedstrijd. En natuurlijk is de dresscode: oranje!

Deel dit artikel:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap