Levi I in bomvolle kantine uitgeroepen tot jeugdprins SVC2000

Levi I in bomvolle kantine uitgeroepen tot jeugdprins SVC2000

In een bomvolle kantine werd op zaterdag 13 januari de 9 jarige Levi Gorts tot jeugdprins van SVC2000 uitgeroepen. Levi speelt in de JO11-1, net als zijn adjudant Chris de Groot. Hij regeert onder de spreuk “ Mit mich als prins van SVC maak ich deze vastelaovend OKÉ”. SVC2000 dankt de verenigingen de Katers en Koelbertus voor hun medewerking. Veel hoogwaardigheidsbekleders luisterden deze middag op.  Zo kwamen Prins Roel II en jeugdprins Rens I van de Katers, Prins Jeffrey I met jeugdprins Gilano I van Koelbertus, Bachus Dennie I en stadsprins Roger II van d’n Uul naar de Wijher om Levi te feliciteren, hetgeen zeer werd gewaardeerd. Compliment ook Caroline en Huub van de activiteitencommissie die het feest tot in de puntjes verzorgd hadden.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap