Lucas I in een bomvolle kantine uitgeroepen tot Prins van SVC2000

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

In een bomvolle kantine werd op zaterdag 1 februari de 10 jarige Lucas Simons tot jeugdprins van SVC2000 uitgeroepen. Lucas speelt in de JO11-2, net als één van zijn adjudanten Raf Beurskens. Raf Janssen, de andere adjudant van Lucas I, voetbalt in de JO12-3. Lucas I regeert onder de spreuk: “Neet ballen maar knallen”.

Verschillende carnavalsverenigingen waren aanwezig bij het uitroepen van het nieuwe trio van SVC. Jeugdprins Lowieke I van de Katers, jeugdprins Keano I van de Haofgengers, Prins Dennis I met jeugdprins Vingino I en Mien Keuningin Kim van Koelbertus en Prins Roland I van de Donderböl kwamen Lucas en zijn adjudanten feliciteren. Roy Selder maakte met een spetterend optreden het feest compleet.

Caroliene en Huub van de activiteitencommissie en spreekstalmeester Ad Jereskes bedankt voor het organiseren van dit geweldige feest. En natuurlijk een woord van dank voor V.V. Koelbertus voor het ter beschikking stellen van het prinsenpak van Lucas I en DJ Mees voor de muziek.

Lucas I en adjudanten Raf B. en Raf J. maak er samen een mooi “vasteloeves seizoen” van.

BEN JIJ OOK VOLGEND SEIZOEN
ONDERDEEL VAN DE SVC2000 FAMILIE? 💙💛

Hey jeugdspeler, heb jij je al ingeschreven voor het nieuwe seizoen? Nog niet, doe dat dan nu direct! Klik op de knop hieronder om je inschrijving te voltooien.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap