Marcel Paulussen (49) – Lid in de Orde van Oranje Nassau

Marcel Paulussen (49) – Lid in de Orde van Oranje Nassau

Marcel Paulussen maakt sinds 1995 deel uit van de vrijwillige brandweer van het korps Roermond. Daarvoor was hij al lid van de bedrijfsbrandweer bij Philips in Roermond. Als vrijwilliger bij de brandweer is hij doorgegroeid van brandwacht tot hoofdbrandwacht. Daarnaast was hij inzetbaar als chauffeur / pompbediende. Tevens was hij lid van het bestuur van de personeelsvereniging van de post Roermond waarvan de laatste 5 jaar als secretaris. Marcel verricht ook al meer dan 20 jaar vrijwilligerswerk bij voetbalvereniging SVC2000 uit Roermond. Hij is daar penningmeester van de jeugdafdeling, maakt deel uit van de sanctie commissie en was 18 jaar jeugdleider, en maakte jaren deel uit van het beheer van de website van SVC2000.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap