Meisjes/vrouwen opgelet, wil je ook verenigingsscheidsrechter worden?

Meisjes/vrouwen opgelet, wil je ook verenigingsscheidsrechter worden?

Op initiatief van NOCNSF is, in samenwerking met zeven sportbonden waaronder de KNVB, de campagne #ZIJFLUITTOP gestart. Doel van de campagne is om arbitrage meer onder de aandacht te brengen onder vrouwen en om te laten zien dat vrouwen ook super goed kunnen fluiten. Voor de campagne is dit gave filmpje gemaakt met KNVB scheidsrechters Shona Shukrula, Franca Overtoom en Lizzy van der Helm.

SVC2000 steunt dit initiatief uiteraard. Ben je een meisje/vrouw, voetbal je bij SVC2000 en wil je scheidrechter worden? Laat het ons weten via info@svc-2000.nl en je kunt de opleiding verenigingsscheidsrechter GRATIS volgen. Zou het niet gaaf zijn dat er bij SVC2000 vrouwelijke scheidsrechters op de velden schitteren?

Informatie over de opleiding verenigingsscheidsrechter kun je vinden op: https://www.knvb.nl/assist/assist-scheidsrechters/opleidingen/verenigingsscheidsrechter

Share via
Copy link
Powered by Social Snap