Nieuwe woonwijk SJTADSHAOF bordsponsor bij SVC 2000

Nieuwe woonwijk SJTADSHAOF bordsponsor bij SVC 2000

Sjtadshaof wordt een nieuwe buurt aan de zuidoostkant van Roermond. Bouwontwikkeling Jongen B.V. ontwikkelt hier een mix van verschillende types koopwoningen. Dat is wonen op een mooie, groene plek aan de rand van de stad, in een woning die helemaal bij jou past.

Wat je ook wil doen, in Sjtadshaof zit je altijd in de buurt. Je bent zo in het winkelcentrum Donderberg of in het gezellige stadshart van Roermond, voor een drankje met vrienden of een middagje shoppen. Ga je graag de natuur in? Dan pak je de fiets en trek je de uitgestrekte bossen in van Nationaal Park de Meinweg. En met de auto rij je direct de A73 op. Zo kun je alle kanten op!

Op de hoogte blijven? Like Sjtadshaof op Facebook (https://www.facebook.com/Sjtadshaof/) of schrijf je in voor de nieuwsbrief op www.sjtadshaof.nl.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap