Oefenwedstrijden SVC2000 1 & VR 1

Heeft u vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

De voorbereidingen op het nieuwe voetbal seizoen zijn inmiddels in volle gang! Inmiddels hebben we voor zowel het eerste mannen team, als het eerste vrouwen elftal oefenpartners weten te vinden. De eerste oefenwedstrijden zullen plaatsvinden in het weekend van 24 augustus.

Wie zijn de tegenstanders?

De mannen zullen 4 wedstrijden spelen. De eerste oefenwedstrijd zal gespeeld worden in België tegen K. Opitter FC. In de dagen daarna zullen Oranje Blauw, Veritas en OVCS de tegenstanders zijn waar onze mannen tegen gaan oefenen. Deze 3 wedstrijden worden op Sportpark de Wijher gespeeld.

De vrouwen spelen 3 wedstrijden. Deze bestaan uit: een uitwedstrijd tegen SNA Montfort en twee thuiswedstrijden tegen Tura Brüggen en tegen vv Bieslo.

Alle oefenwedstrijden zijn vanaf nu ook te vinden in de voetbal.nl app en in de agenda op deze website. Zie in het overzicht hieronder welke oefenwedstrijden op welke data gepland staan:

* De gele wedstrijden worden uit gespeeld, de blauwe zullen thuis afgewerkt worden.

Deel dit artikel:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap