Presentatie wedstrijdshirt en borden sponsorloterij

Presentatie wedstrijdshirt en borden sponsorloterij

Presentatie

Afgelopen zondag zijn de wedstrijdshirts van het eerste mannen elftal met daarop de naam van de winnaar van de sponsorloterij: Glasreparatiebedrijf Koolen, gepresenteerd! Ook de borden langs het veld, met alle deelnemers aan de sponsorloterij en de poster in de kantine hebben hun plek gevonden.

Overige deelnemers

Naast Glasreparatiebedrijf Koolen hebben de volgende bedrijven meegedaan:

OolderVeste.nl, Simons Steigerbouw, Kapsalon Janssen, Cabolett Hoveniers, Van Tuijl Beheer & Vastgoed, Conhof Financieel, Friture de Bredeweg, Damen Makelaardij, Groba, Café Le Journal, Café Sevilla, TCM Elektrotechniek , Domifence, Dutchsunergy, Riool ontstopping service Limburg, ABS Autoherstel Peter Brouwers en Aannemersbedrijf J. Metsemakers.

Laats genoemde deed zelfs mee met twee loten. Selder Schildersbedrijf, de winnaar van vorig jaar, heeft wel meegedaan maar buiten mededinging. Naast de deelnemers aan de loterij hebben ook MHK Notarissen uit Weert, ReclameNodig en Posno Sport een bijdrage geleverd aan de sponsorloterij.

Met de verkoop van alle 20 loten van € 250,- was de sponsorloterij wederom een geweldig succes.

Glasreparatiebedrijf Koolen gefeliciteerd met de winst, de andere sponsoren hartelijk dank voor het meedoen!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap