Rabo ClubSupport, stem op SVC2000!

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

De Rabo ClubSupport is afgelopen vrijdag gestart.

Tot 11 oktober 2019 kun je als lid van de Rabobank Roermond-Echt je stem uitbrengen op je favoriete vereniging. De opbrengst gaat bij SVC2000 ook dit jaar naar de aanleg van het Soccercourt. De teller loopt op en we zijn een heel eind op weg om het geld bij elkaar te krijgen om deze droom te realiseren. Maar met iedere “Euro” die we krijgen komt de realisatie dichter bij. En zeg nu zelf, ziet het er niet prachtig uit? Nu nog in 3D straks in het echt!

Je kunt maximaal 5 stemmen uitbrengen waarvan 2 stemmen op dezelfde vereniging. Per stem levert dit een bedrag van ongeveer 5 euro voor de vereniging op. Breng je stem uit op SVC2000 en help ons dit prachtige doel te bereiken.

Deel dit artikel:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap