Spectaculair concert voor 70 jarig bestaan Phiharmonie

Spectaculair concert voor 70 jarig bestaan Phiharmonie

Op 25 november geeft de Phiharmonie Maasniel voor haar 70 jaar bestaan samen met de band From USA een concert waarin muziek uit de afgelopen 70 jaar te horen is.

Het concert wordt gehouden in zaal de Ster (Raadhuisstraat te Maasniel/Roermond) die wordt omgetoverd tot een heuse popzaal. Tijdens het concert, dat verdeeld is in 7 decennia, worden unieke foto’s van Maasniel, de “Fiel” en andere Neelder verenigingen op een groot scherm getoond en worden bijzondere gebeurtenissen in Maasniel uit de hele periode aangehaald. De muziek zal bestaan uit populaire muziek van 1947 tot nu, zoals Glenn Miller, Frank Sinatra, Simon & Garfunkel, Rolling Stones, ABBA, Pharrel Williams en andere hedendaagse muziek in een proms-achtige sfeer.

Na afloop van het concert wordt aansluitend een optreden verzorgd door de band From USA met frontman Stan Peters. Meer weten of kaarten kopen?

Download hier de flyer!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap