Start van het seizoen 2022/2023

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Inmiddels een traditie aan het begin van het nieuwe seizoen: de start van het seizoen! Dit jaar zal de start van het seizoen plaatsvinden op zaterdag 27 augustus 2022. Op deze dag willen we graag met zoveel leden als mogelijk een kick-off geven aan het nieuwe voetbalseizoen.

We begrijpen dat we dan nog in de vakanties zitten, maar een andere datum was helaas niet meer beschikbaar vanwege de vroege start van de competitie, namelijk de week erna. Alsnog hopen we zoveel mogelijk leden, ouders en uiteraard sponsoren te mogen ontvangen op deze dag!

Mystery (freestyle) guest

Voor de jeugd hebben we nog een verrassing deze dag. Er zal deze dag een freestyler langskomen. Hij zal een show geven en nodigt iedereen uit voor een freestyle-challenge. Tot slot is er nog een moment voor handtekeningen en foto’s. Wie dit precies is, zullen we nog even geheim houden, maar hij is zeer actief op zowel Youtube als TikTok!

Trekking sponsorloterij

Voor het eerst in 3 jaar organiseren we ook weer een sponsorloterij. Afgelopen jaren bleef Cabollet Hoveniers op het shirt staan vanwege corona, maar dit seizoen is het weer zover; een nieuwe editie van de sponsorloterij. De winnaar zal om 17:00 uur bekend worden gemaakt, we hopen daarom ook dat de deelnemers bij deze trekking aanwezig zullen zijn. Vanaf 16:30 uur zullen jullie worden ontvangen in onze bestuurskamer.

Programma

Om er een gezellige en volle dag van te maken, hebben we voor de hele vereniging van alles te doen. Het programma voor deze dag luidt als volgt:

14:00 uur | Inloop
14:15 uur | Opening
14:30 uur | Kick-off senioren toernooi
14:30 uur | Start jeugd-activiteit (mystery freestyle guest)
16:30 uur | Start BBQ (inclusief halal)
17:00 uur | Trekking sponsorloterij
17:30 uur | Trekking jeugd tombola
18:00 uur | SVC2000 JO19-1 vs VV Tzum JO23

Share via
Copy link
Powered by Social Snap