SVC2000 1 KAMPIOEN!

Heeft u vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Speelronde 21

In de 21ste speelronde van de 4e Klasse D – KNVB Zuid II heeft SVC2000 1 afgelopen maandag het kampioenschap binnen gehaald. De ploeg die met een grote afstand bovenaan staat wist thuis op Sportpark de Wijher zelf met 3-2 te winnen van v.v. Bieslo. Omdat ook andere uitslagen in de competitie gunstig verliepen (v.v. Kessel – EMS 0-3 & TSC ’04 – Koningslust 1-1), mocht de ploeg zich na de wedstrijd kampioen noemen. Met nog 5 wedstrijden te gaan en 58 punten al in de tas, is de ploeg niet meer in te halen.

3e Klasse

Dit kampioenschap houdt in dat de ploeg zal promoveren naar de 3e klasse. Vanaf het seizoen ’19/’20 zullen de spelers, trainers en begeleiders gaan proberen om ook in de 3e klasse mee te doen voor de bovenste plaatsen.

We willen iedereen die nauw betrokken is bij het team feliciteren met deze prachtige prestatie en veel plezier wensen tijdens het vieren van dit mooie kampioenschap.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap