SVC2000 VR30+1: Najaarskampioen 2021

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

Door in de voorlaatste competitieronde (op 19 november) alle wedstrijden te winnen, mochten de veterinnen van SVC2000 zich al terecht de najaarskampioen 2021 noemen. Van de 16 wedstrijden werden er 15 gewonnen en met een voorsprong van 18 punten dus niet meer in te halen door de concurrentie.
 
Helaas is de laatste ronde geschrapt als gevolg van de corona-maatregelen, zodat een kampioensfeestje uitgesteld moet worden. De laatste training werden ze vooruitlopend daarop toch nog even verrast met een traktatie.

Bijna 25 jaar lid van de club (!)

Dit team is inmiddels al 7 jaar op vrijdagavond actief als VR 30+, en een aantal speelsters zijn al 24 jaar actief binnen de vereniging, en na een verdienstelijke carrière in Vrouwen 1 en/of Vrouwen 2 met de nodige ervaring en routine overgestapt naar de vrijdagavond-competitie.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap