SVC2000 Vrouwen zoekt speelsters!

Heb je vragen en/of opmerkingen? Stuur dan graag een mail naar vrouwen@svc-2000.nl

SVC2000 Vrouwen 1 is voor het seizoen 2020-2021 op zoek naar speelsters om de selectie te versterken. Ondanks het abrupte eind van het huidige seizoen, waarin we in de top van de 3e klasse hebben meegedraaid, willen wij geïnteresseerde en talentvolle speelsters de kans geven zich bij ons te melden.

Wij zijn opzoek naar gemotiveerde speelsters die onze selectie willen versterken. We trainen normaliter op de dinsdag en donderdag en spelen onze wedstrijden op zondag. Dus, wil je komend seizoen op niveau voetballen, ben je gemotiveerd en een echte teamspeler? Dan zoeken we jou!

Bij interesse, stuur gerust een mail naar vrouwen@svc-2000.nl of bel met 06-54703204!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap