SVC2000 zoekt nog nieuwe shirtsponsoren

SVC2000 zoekt nog nieuwe shirtsponsoren

De actie om nieuwe shirtsponsoren te werven voor elk team loopt goed. Op dit moment spelen veel jeugd- en seniorenteams in de nieuwe shirts. Zo staken de volgende sponsoren verschillende teams al in een nieuw tenue:

  • Schildersbedrijf Selder (Mannen 2)
  • Friture ’t Gouden Haantje (Mannen 3)
  • Bemelen Mobiele Woninginrichting (JO13-1)
  • Ascon Automatisering en Aeres Milieu (JO13-2)
  • The Read Shop (JO13-3)
  • Roman Hair Beauty Sun (JO9-1)
  • Domifence (JO9-2)
  • Fiscam Accountants (JO8-1)
  • Café Club (JO8-3)

 

Sponsor worden?

Voor een aantal teams zijn we nog op zoek. Wil jij of ken jij iemand die shirtsponsor wil worden bij SVC2000? Stuur dan even een e-mail naar info@svc-2000.nl. Wij nemen dan contact op om de mogelijkheden te bespreken.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap