SVC2000 zoekt vrijwilligers voor de kantinekeuken

Misschien hebben jullie het al gemerkt, de keuken van de kantine is niet altijd open als je dat wel zou verwachten. Dit heeft een hele simpele reden: een gebrek aan vrijwilligers. Natuurlijk willen ook wij graag dat de keuken op wedstrijddagen open is. Om hiervoor te zorgen zijn er vrijwilligers nodig!

Voor de keuken op zaterdag- en zondagmiddag zoeken we vrijwilligers die met plezier en enthousiasme een broodje pulled chicken, een broodje gezond, een tosti, een broodje frikandel, een broodje kaas, enz… klaar maken. Voor deze job kun je een vergoeding krijgen.

Ben je of ken je iemand die als vrijwilliger op wedstrijddagen aan de slag wil in de keuken (eventueel tegen een vergoeding) of op de trainingsavonden van de jongste jeugd de kantine open wil doen? Dan zoeken we jou! Heb je vragen of wil je je aanmelden laat het ons weten door een mail te sturen naar kantine@svc-2000.nl of telefonisch contact op te nemen met onze voorzitter Arno Bendermacher op telefoonnummer: 06 53 15 42 13.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap