Uitbetaling de Grote Clubactie

Heb jij loten verkocht?

Op maandag 18 maart a.s. van 19.00 – 20.00 uur vindt in de kantine de uitbetaling van de Grote Clubactie plaats voor de lotenverkopers die namens SVC2000 loten hebben gekocht.

Heb je voor SVC2000 loten verkocht, dan ontvang je voor elk verkocht lot 50 cent cash. Daarnaast zijn er voor de beste 3 verkopers prijzen beschikbaar gesteld: 2 kaartjes voor Toverland of een voetbalwedstrijd bijwonen, een cadeaubon van Posno-Sport en een bioscoopbon. Ben je 18 maart verhinderd, meld je dan even via de mail bij ondergetekende. Er zijn dit jaar 826 loten verkocht! Dit heeft ons weer een stukje dichterbij ons doel, het pannaveld, gebracht.

Lotenverkopers bedankt voor jullie inzet en graag tot 18 maart!

Organisatie de Grote Clubactie!
penningmeester@svc-2000.nl

Share via
Copy link
Powered by Social Snap