Zondagsveteranen in het nieuw!

Zondagsveteranen in het nieuw!

De zondagsveteranen van SVC2000 zijn helemaal in het nieuw gestoken. Verschillende sponsoren hebben de krachten gebundeld om dit samen mogelijk te maken. Op de voorkant van de wedstrijdshirts prijkt de naam van Café Beugelbaan Braam en op de achterzijde Wapenhandel Hendrix van der Putten beide uit Roermond. De trainingspakken zijn gesponsord door OolderVeste Administratieve en Fiscale Dienstverlening uit Herten en Peoples Choice Re-integratie werkzaamheden  en Arbeidsbemiddeling. Smeets schadeherstel uit Haelen zorgde voor de tassen en de wedstrijd bal is gesponsord door Conhof Financieel uit Roermond en & Cordewener Assurantiën uit Hoensbroek.

Namens de zondagsveteranen en SVC2000 bedanken we de sponsoren hartelijk voor de steun!!!


Klik op de afbeelding om hem groter te maken

Share via
Copy link
Powered by Social Snap